تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 6
  • بازدید دیروز : 17
  • بازدید کل : 6536

خاكشناسي عمومي


هم اکنون دیدگاه های تازه ای درباره ی بهره برداری از منابع طبیعی به منظور فعالیت های کشاورزی مطرح است . فرایند رشد اقتصادی و توسعه ی صنعتی مهار گسیخته ، چالش هایی را برای منابع زیست محیطی به وجود آورده است و نیاز به تولید مواد غذایی و به تبع آن اشتیاق به افزایش سطح زیر کشت ، محصولات کشاورزی ، جنگل ها و مراتع را مورد هجوم قرار داده است . پس برای آنکه بهتر بتوانیم خاک را حفظ کنیم ، باید آن را خوب بشناسیم .

از آنجایی که خاک ها و زمین نماها تنوع زیادی دارد ، مدیریت و بهره وری باید به گونه ای برنامه ریزی شود که با ویژگی های خاص خاک همسویی داشته باشد . تغییرات موضعی خاک درون مزرعه به وسیله ی نتایج آزمون خاک و تفاوت در عملکرد محصول به خوبی مشخص شده است . دلایل متعددی برای تغییرات خصوصیات خاک و استعداد های آن وجود دارد که از آن جمله می توان عوامل خاک ساز ، عملیات زراعی و فرسایش را برشمرد .

در این فرایند از خاک تثبیت شده برای مدتی استفاده می شود ، ولی به دلیل به هم خوردن وضعیت خاک ، مخصوصا در شیب ها ، فرسایش شروع شده و پس از چند سال این زمین ها قابل کشاورزی نخواهند بود . در حالی که خاک …


مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 463


تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد